BSRE PROJECTS

הפרויקטים של רבוע כחול נדל״ן

מגורים

עודד רחוב עודד
bsre
bsre bsre

בשכונת רמת הטייסים הירוקה והפסטורלית הולך ונרקם מתחם מגורים ייחודי בסטנדרטים גבוהים.

ברחוב עודד המבוקש צפוי לקום פרויקט מגורים לצד מתחם מסחר ופנאי .

במיקום מושלם מקבלים סביבת מגורים ירוקה ושקטה אך בקרבה ללב הפועם של תל אביב.

מיקום אידיאלי נגישות מצוינת, בקרבה לקו העתידי של הרכבת הקלה ,בסמיכות לפארק גדול ולמוסדות חינוך וספורט.

הפרויקט יציע תמהיל מגוון של דירות בטיפוסים שונים – 2, 3, 4, 5 ח"ד ופנטהאוזים.

 

bsre
יחידות דיור: 97
יהודה מכבי יהודה המכבי 46-50
bsre
bsre bsre

במרחק נגיעה מפארק הירקון, ברחוב יהודה מכבי בצפון הישן והמבוקש של העיר ת"א, מוקם פרויקט תמ"א 38/1 לבניין קיים.

מדובר במגרש בו היה ממוקם מרכול בן קומה אחת בשטח של כ-700 מ"ר ומתחתיו מרתף תפעולי בשטח בנוי של כ-200 מ"ר. בצמוד למגרש זה ישנו מבנה בן שלוש קומות, ושתיים מהן למגורים.

הוועדה המקומית החליטה לשנות את ייעוד הקרקע ממגרש בו קיימת יחידה מסחרית אחת למגרש משולב שבו מגורים ומסחר. התוכנית שאושרה כוללת קומה מסחרית שמעליה חמש קומות מגורים.

הפרויקט תוכנן בקפידה על ידי "בר אוריין אדריכלים" – בניין ייחודי בן 6 קומות. הבניין, מציע חווית מגורים יוצאת דופן באזור המבוקש בתל אביב.

הדירות, 2-3 חדרים, מיני פנטהאוז ודירת פנטהאוז מרווחות ומתוכננות בקפידה. מפרטי גמר שנבחרו בקפידה מהספקים המובילים.

בסביבה – מוקדי תרבות ופנאי, חנויות, בתי קפה ומסעדות, מוסדות חינוך איכותיים – כל אלו משלימים חווית מגורים מוקפדת.

עם השלמת תהליך ההשבחה שבוצע על ידי החברה, נמכרו זכויות המגורים והחברה תמשיך להחזיק בזכויות המסחר במסגרת הפרויקט המוקם במקום

bsre
תוצרת הארץ תוצרת הארץ
bsre
bsre bsre

תוצרת הארץ תל אביב הינו פרויקט עירוני חדש ומרתק, המתוכנן ונבנה על בסיס מודל עירוב שימושים. במסגת הפרויקט מוקמים 2 מגדלים מרשימים, במתחם המתפרס על פני 6.5 דונמים, ברחוב תוצרת הארץ בתל אביב. לב אורבני שוקק ומתפתח, בעל עתודות קרקע מוגבלות שהולכות ונתפסות מהר. הפרויקט ממוקם באזור המתאפיין ברמת נגישות גבוהה- קרוב לתחנת רכבת השלום, ליציאות לנתיבי איילון ולצירים המובילים לכביש 4 ולכביש 6 ובעתיד הקרוב יעברו בסמוך שני קווי הרכבת הקלה: M1,M2

חלק החברה בזכויות המגורים והמסחר – 50% , בשטחי התעסוקה – 100%

תכנון המגדלים הופקד בידי משרד האדריכלים הישראלי – בינלאומי יסקי מור סיוון, שחתום על כמה מהצלחות הנדל"ן הגדולות ביותר.

bsre
קבלן מבצע: קבוצת תדהר

התחדשות עירונית

למעבר לאתר התחדשות alt
התחדשות עירונית רבוע כחול התחדשות
bsre
bsre bsre

רבוע כחול התחדשות רואה לנגד עיניה את חידוש פני ארצנו במיקוד על השכונות הוותיקות ואזורים הזקוקים לשינוי והתחדשות. אני מאמינים בתכנון אדריכלי מוקפד ואיכותי עבור התושבים, תוך שקיפות מלאה ושיתוף פעולה איתם לאורך כל הדרך והכל למעל פיתוח המרחב העירוני ושיפור איכות חיי התושבים.

תהליכי ההתחדשות העירונית בחברה משלבים בין עבודת שטח יסודית, גיבוש חזון תכנוני שמתורגם לתכנון ועבודה משותפת עם הרשויות המקומיות ובביצוע יעיל ואמין שמניב תוצאות איכותיות שמחד גיסא משמרות את הייחודיות של המקום ומאידך גיסא משפרות את איכות חיי התושבים ברווחת הדיור והשירותים הציבוריים.

אנו עובדים עם צוותי התכנון המובילים והמנוסים בארץ, מתוך אמונה שתכנון נכון ויצירתי, מייצר איכות חיים במתחם והצלחה של הפרויקט לשנים רבות קדימה.

bsre
מסחר: 32,150 מ"ר
תעסוקה: 162,760 מ"ר
מגורים: 3,236 יח"ד
לוגיסטיקה: 25,000 מ"ר
שטח תכניות:  268.46 דונם

פיתוח והשבחת נכסים

פיתוח והשבחת נכסים פריסה ארצית
bsre
bsre bsre

רבוע כחול נדל"ן חותרת באופן שוטף להשבחה של נכסי החברה בעשרות ערים וישובים בישראל.

צוות הפיתוח העסקי פועל למיצוי הפוטנציאל הכלכלי של נכסי החברה על ידי ניתוח תכנוני, סקרי שוק ובחינה של הזדמנויות לרכישת מגרשים סמוכים לנכסים קיימים לטובת יצירת מתחמי תכנון גדולים ומשמעותיים.

החברה מובילה תהליכים לקידום תכניות בניין עיר בדגש על עירוב שימושים במטרה לייצר התחדשות נדל"נית ומסחרית איכותית ומודרנית.

במקביל, החברה פועלת באופן שוטף לאיתור נכסים וקרקעות חדשים בכל ארץ בשימושים שונים: מסחר, משרדים, לוגיסטיקה, תעשייה, דיור מיוחד ורפואה במטרה להגדיל את פרוטפוליו הנכסים האיכותיים של החברה.

החברה בוחנת ומעורבת בעסקאות מגוונות ומורכבות במרחב העירוני וגם במרחב הכפרי ושואפת להעצים את הערך הכלכלי של הנכסים והקרקעות באמצעות ייזום יצירתי ופורץ דרך שתואמים את הצורך של לקוחות החברה ומתוך חזון של המשך פיתוחה של מדינת ישראל.

bsre
גלילה למעלה